Op vrijdag 20 november reikte Alie van Wijngaarden namens Ledenvereniging Oude en Nieuwe Land een cheque van het stimuleringsfonds uit aan Verlichte boerderijen route NOP 11,12,13,18,19,20 december.

Een mooi voorbeeld van een verbindend initiatief, dat dit jaar door corona zonder open dagen zal worden georganiseerd. Toch belooft de vijfde editie van de lichtroute een afwisselende route te worden. Naast de verlichte boerderijen en objecten zullen er alternatieve activiteiten worden georganiseerd. Alles te beleven vanuit de auto, zonder dat je hoeft uit te stappen.

Het is mogelijk om gebruik te maken van een audiotour. Al rijdend en luisterend krijg je meer achtergrondinformatie over de Noordoostpolder. De bijdrage aan het evenement van de ledenvereniging bedraagt 1000 euro.

Meer informatie: https://www.lichtroutenoordoostpolder.nl/