2020 moest het jaar van de eenzaamheid worden voor de Zorggroep Oude en Nieuwe Land en de ledenvereniging. En dat werd het. Maar dan anders… Het plan was om in 2020 gezamenlijk activiteiten op te zetten tégen eenzaamheid. Maar al snel werd duidelijk, dat het voor velen een eenzaam jaar zou worden, doordat we veel thuis moesten blijven. Periodes niet op bezoek mochten. Niet voor ons plezier naar de winkelstraat konden. Niet uit eten gingen en nauwelijks voor verjaardagen uitgenodigd werden.

We hebben de drie gemeentes wél geïnformeerd over eenzaamheid met een mooie dubbele pagina in de krant. In die krant zat ook een kaart om op te sturen. We hebben daar veel positieve reacties op gehad. Het thema eenzaamheid krijgt een vervolg in 2021, omdat we het zo belangrijk vinden en omdat we merken dat het leeft. Hoe we dit doen? Daar vertellen we in het nieuwe jaar meer over!