Collectiviteit de Friesland

Samen maken wij ons sterk om je zo lang mogelijk vitaal te houden. Of je nu zorg geeft of zelf nodig hebt.

Als lid van Oude en Nieuwe land geniet je van vele extra’s zoals korting op je premie bij De Friesland.

Voor extra hulp kun je rekenen op het Vitaal Collectief van De Friesland. Zodat je zo lang mogelijk zelfstandig kunt leven of vitaler bent om anderen te helpen.

Zo krijg je 8% korting op aanvullende verzekeringen en 10% korting op een reisverzekering. Ook word je 90 dagen sneller geholpen met Wachtlijstbemiddeling en ontvang je vitaal voordeel met het vitaliteitsprogramma Samen Fitter. Ook meedoen in het collectief? Het collectiviteitsnummer is 204393300. Vind hier meer informatie over de Friesland en de kortingen voor onze leden.

Op deze pagina reken je gemakkelijk de premie van de Friesland uit.